Onderstaand treft u twee screenshots en een PDF aan. Na de ledenpeiling en de discussie tijdens onze ledenbijeenkomst waaruit bleek dat iedereen tegen was heeft het bestuur een brief opgesteld aan het college Burgemeester en Wethouders en de leden van de Raad Zaanstad. Ook via social media voeren wij actie en volgen we de discussie die langzamerhand van een positief naar een negatief advies begint om te slaan.

U bent ongetwijfeld ook lid van andere ondernemersverenigingen en we vragen u met klem om door die besturen een ledenpeiling te laten doen. Enkele besturen hebben hun support uitgesproken zonder hun leden te peilen. Tevens merken wij dat bijna 80 procent van de ondernemers niets over dit fonds blijkt te weten.

Alleen al bij voorstander Zaandelta in Westerspoor/Zuiderhout, waar veel grote Metalektroleden zitten, wordt voor dit fonds € 210.000,- afgeroomd. Onze leden zijn nooit benaderd.

Wij houden u op de hoogte.

 

 

undefinedundefined

 Brief Metalektro Zaanstreek tegen het Ondernemersfonds 260916

Terug naar overzicht